• 9 Temmuz, 2024

Mehmet Yaşin’in Seçimi: Osmanlı Sucuğu

osmanli_sucugu_mail

Atasözlerini hepimiz biliyoruz ama ata yadigarı Osmanlı sucuğu gibi geleneksel lezzetleri bilmeyenlerimiz var, büyük kayıp! “Osmanlı sucuğu nasıl yapılır?” sorusunun cevabını merak edenler için bu nefis lezzetin içinde 41 çeşit baharatın olduğunu belirtelim. Bir dilim sucuğun bir hamburger köftesiyle aynı boyutta olduğu Osmanlı sucuğu, baharatlı tatları sevenlerin bağımlı olacağı bir lezzete sahip. %80 dana, %20 manda eti içeriği ile nefis olduğu kadar son derece sağlıklı da olan Osmanlı sucuğu tarifi imkansız bir lezzet, o yüzden en iyisi alın, tadın ve eşe dosta bol bol anlatın!

Osmanlı sucuğu nasıl yenir?​

Dilim dilim keserek kızartabileceğiniz Osmanlı sucuğu ile nefis sucuklu hamburgerler yapabilirsiniz. Hamburger köftesi boyutundaki bir dilimi ile baharatlı köfte yemiş gibi olacaksınız. Misafirlerinize de sucuklu hamburger ikram ederek onları şaşırtabilirsiniz.

İster tavada ister mangalda pişirip yiyebileceğiniz Osmanlı sucuğu ile piknik keyfiniz de artık ikiye katlanacak.

Sucuklu yumurtalarınız da Osmanlı sucuklarıyla daha baharatlı, daha lezzetli olacak. Osmanlı sucuğu ile hazırlayacağınız pizzaların tadı ise bir harika olur.

Geleneksel lezzetleri size ulaştıran Tazemasa.com’dan sipariş edeceğiniz Osmanlı sucuğu, dilimlenmiş ve vakumlanmış olarak adresinize gönderilecektir.

Osmanlı mutfağından bir lezzeti kahvaltılarınıza, pikniklerinize, mutfaklarınıza ve mangal keyfinize davet etmek için Tazemasa.com’dan Osmanlı sucuğu sipariş edin, kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Sepete atmak için: http://www.tazemasa.com/meshur-dilimli-osmanli-sucugu-500-550-gr

Benzer Yazılar

Yorum Yapın